* ברישום זה אני מאשר/ת קבלת מסרים שיווקים מחברת היי סטנדרט- היבואנית הרשמית של מונטיין

#FOLLOW

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
Please reload

עצות לקראת מרוצי הרים | חלק שני: רגע לפני המירוץ

1/3
Please reload

#שווה קריאה

ארי ולטמן | נציג מונטיין במירוץ האולטרה TDG

ארי ולטמן, נציג מונטיין ישראל במירוץ הענקים בצפון איטליה. 340 ק"מ מתוכם 31,000 מטר טיפוס בתנאי שטח קשים במיוחד.

 

 

 

גאווה גדולה!! מונטיין ישראל שמחים לשתף את סיפורו מעורר ההשראה של ארי ולטמן- הנציג שלנו במירוץ הקשה והמאתגר מכולם Tor Des Geants והישראלי הראשון שסיים אותו!

 

הסיפור של ארי הוא בהחלט יוצא דופן בנוף המקומי. בסוף 2013 ארי שקל 120 ק"ג, ניהל צוותי מכירות במשרדי גוגל בטוקיו וכל קשר בינו לבין ריצת אולטרה היה תלוש לחלוטין. 

 

כשהרגיש שהמשקל מעמיס עליו הוא התחיל בדיאטה קטנה. לאחר שהוריד 20 ק"ג ממשקלו החליט לתת צ'אנס לריצה. הוא רץ קילומטר אחד שגדל ל-10 והסתיים בלא פחות מ 330 קילומטרים של ריצת אולטרה ב"מרוץ הענקים" בהרי האלפים האיטלקיים.  ה- tour de geants.

 

קצת לפני היציאה לאיטליה, הגיע ארי למשרדים של מונטיין. הוא היה נחוש ומוכן לריצת חייו. ציידנו אותו בכל הנדרש והחזקנו לו אצבעות לאורך כל הדרך. ב- 11/9 הוא יצא מנקודת הזינוק (לצפייה בסרטון לחץ כאן) כמו שאתם בטח מתארים לעצמכם, לא היה קל. במהלך המירוץ ארי עבר פציעות, לילות ללא שינה, ריצות למרחקים ארוכים מבוקר עד ערב בתנאי שטח מאתגרים.

 

 ב-16/9 הוא הגשים את החלום וסיים את מירוץ ה TDG!  אנו מזמינים אתכם לקבל השראה מארי ולטמן בבלוג האישי: "3 שנים, 3 אותיות" ומבטיחים לעדכן כשיוכרז האתגר הבא!

 

ארי ולטמן- נציג רשמי של חברת MONTANE העולמית

 

המשווקת בארץ ציוד ריצה מהמובילים בעולם

 

 

 

 

Please reload

פורסמו לאחרונה